iPhone 15 Ultra: нова модель Apple з рекордно тонкими рамками

iPhone 15 Ultra: нова модель Apple з рекордно тонкими рамками

Компанія Apple завжди відома своїми інноваційними рішеннями та новаторським дизайном своїх пристроїв. Недавно стали відомі плани компанії щодо нової моделі iPhone 15 Ultra, яка, за даними знаменитого лікера Android, матиме рекордно тонкі рамки. Давайте розглянемо більше деталей про цю новинку.

Деталі про iPhone 15 Ultra

За даними відомого лікера Evan Blass, нова модель iPhone 15 Ultra буде містити унікальний дизайн з тонкими рамками, що дозволить компанії зменшити розміри пристрою, не зменшуючи його діагональ дисплею. Звісно, що це стало можливим завдяки новітній технології дисплеїв, яка дозволяє вирізняти зображення на екрані з більшою точністю.

Окрім цього, за даними лікера, нова модель iPhone матиме оновлену камеру з більшими можливостями та розширеними функціями. Також очікується, що пристрій матиме оновлену батарею з більшим часом роботи від однієї зарядки.

Очікувана дата випуску

На жаль, точна дата випуску нової моделі iPhone 15 Ultra ще не відома. Однак, за даними відомих аналітиків, можна припустити, що новинка з’явиться на ринку не раніше ніж восени 2023 року. Це зв’язано з тим, що компанія Apple завжди дбає про якість своїх пристроїв, тому найбільшу увагу приділяє процесу розробки та тестування.

Попередні реакції громадськості

Хоча нова модель iPhone 15 Ultra ще не вийшла на ринок, вона вже привертає увагу

Опубликовано в рубрике iPhone